线路列表:妙搜鄂州公交线路大全(22条线路)
10路(新火车站-新火车站)11路(明塘市场-万家垴)12路(文塘-江边)13路(市博物馆-市实验小学)15路(雨台山宾馆-武钢球团矿)16路(月河桥-月河桥)17路(吴城钢厂-裕江花园)18路(周铺村-裕江花园)19路(华光村-裕江花园)1路(司徒村-樊口旭光村)21路(豪威城市广场-鄂钢二号门)2路(新庙镇-雨台山宾馆)301路(关山大道公交场站-聚贤路任慧路)3路(洋澜小学-市博物馆)4路(万家垴-明塘市场)5路(新火车站-新火车站)6路(电力新村-电力新村)7路(朱家垴-党校行政学院)8路((朱李梁)广源米业-鄂钢厂门)909路(珞喻路吴家湾-梧桐湖新区凤凰苑)9路(明塘市场-程潮铁矿)鄂黄线(黄州车站-中心客运站)